У Луцьку Міськрада Запровадить Систему Електронного Документообігу

7
У Луцьку Міськрада Запровадить Систему Електронного Документообігу

Про особливості та етапи цього важливого і складного процесу говоримо з першим проректором Володимиром Ільченком. Міського голови-секретар міської ради приділяє особливу увагу реалізації електронного документообігу у Миколаївській міській раді та вимагає від виконавців у стислі терміни максимально розширити його застосування. 27-28 лютого робоча група у складі представників виконавчого комітету Миколаївської міської ради пройшла навчальний курс щодо застосування, адміністрування та налаштування системи електронного документообігу АСКОД. На перших етапах впровадження маємо створити відповідний матеріальний інструментарій, встановити відповідні технічні засоби і підготувати фахівців різного рівня, які зможуть ними правильно користуватися.

Зокрема, системою надання електронних послуг, а також обробки звернень громадян, у тому числі тих, що подаються в електронному вигляді. Користувачами системи є відповідальні посадові особи Секретаріату Кабінету Міністрів України, міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органів виконавчої влади. З початку року основною https://wizardsdev.com/ формою провадження діловодства у Луцькій міській раді є електронна. Документи тимчасового терміну зберігання (листи, заяви, службові записки) опрацьовуються виключно в електронній формі, підписуються та погоджуються з допомогою електронного підпису. Всі керівники та працівники міської ради є користувачами системи електронного документообігу, мають особисті логіни та паролі.

Державне Підприємство «державний Центр Інформаційних Ресурсів України»

Для інтернет-видань обов’язкове — пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів. Луцька міська рада є в числі перших серед міських рад обласного значення щодо досвіду впровадження електронного документообігу із застосуванням електронного підпису. У Луцькій міській раді впровадять систему електронного документообігу «АСКОД». Після розміщення на файловому сервері документ доступний адресатам і не потребує переміщення між ними, що дає змогу всім користувачам, яким адресований документ, спільно працювати над ним. Нижче QR-коду будуть проставлятися власноручна віза директора юридичного департаменту та керівника виконавчого органу міської ради – розробника документа.

  • Документи тимчасового терміну зберігання (листи, заяви, службові записки) опрацьовуються виключно в електронній формі, підписуються та погоджуються з допомогою електронного підпису.
  • У Луцькій міській раді впровадять систему електронного документообігу «АСКОД».
  • Ми підрахували, що в усіх підрозділах Університету є понад дві тисячі адміністративних одиниць, які мають бути об’єднані однією системою.
  • Тому потрібен чіткий алгоритм руху документів, бо ми маємо справу з колосальним обсягом інформації.

Потреба у впровадженні його в Університеті давно назріла, адже на якісно новий рівень вийдуть процеси адміністрування навчання та науки – головних для Університету напрямів. Відбудеться інвентаризація всіх документів та оптимізуються всі виробничі процеси. Поліпшиться робота відділу кадрів, бухгалтерії, студмістечка, гуртожитків, тобто організація та забезпечення життєдіяльності потужного організму Університету. Менше часу займатиме пошук документів, розміщених у загальній бібліотеці, доступ до яких може регулюватися. Якоюсь мірою працює аналогія – чим міцніші нерви, тим краще здоров’я. Все це разом створить відповідний нематеріальний актив, який буде мати дуже високу цінність.

Міністерство Цифрової Трансформації України

У виборі постачальника системи електронного документообігу (СЕД) Університет орієнтувався на вітчизняних виробників, які мають багаторічний досвід впровадження СЕД у державних органах. До уваги не бралися рішення, що не мали впровадження на державному рівні. Ми вивчили ринок і добре розуміємо, що документообіг у бізнес-структурах суттєво відрізняється від аналогічних систем у державних органах. Приватні компанії використовують переважно продукти, в основі яких – хмарні рішення, наприклад SAP та Microsoft. Слід також враховувати, що ми глибоко інтегровані у відносини з державними органами, тому маємо використовувати сумісні або приблизно однакові програмні продукти, які відповідають державним стандартам у сфері документообігу, можуть гнучко реагувати на зміни у законодавстві та розвитку технологій. Супровід таких програм – досить затратне завдання, особливо у випадку, якби це була власна розробка.

аскод розробник

Тоді як апгрейд продукту, який має багато користувачів, вигідніший, бо витрати розробника розподіляються між усіма. КНУ імені Тараса Шевченка почав упроваджувати систему електронного документообігу, що впорядковує, спрощує і пришвидшує ділові процеси та комунікацію, а також зводить до мінімуму непродуктивні витрати часу на рутинні процеси. Це дозволяє не лише суттєво зменшити трудові витрати на опрацювання документів, а й зробити значний внесок у розвиток безпаперової комунікаційної складової, що нині є глобальною світовою тенденцією. Окремої актуальності в сучасному світі, який долає пандемію, набуває можливість вирішувати питання дистанційно.

Текст, Який Буде Надіслано Нашим Редакторам:

Відповідно до вимог Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів міської ради після погодження в електронному вигляді проектів розпоряджень міського голови та рішень виконавчого комітету розробники будуть роздруковувати їх із системи електронного документообігу міської ради разом із автоматично сформованим QR-кодом, який буде містити дані про погодження. Дуже важливо, що система АСКОД інтегрована з системою електронної взаємодії органів виконавчої влади (СЕВ ОВВ). Суспільство стає все більше відкритим, й електроні комунікації, які його пронизують, відіграють набагато більшу роль, ніж це було, скажімо, п’ять років тому. Їхня роль у сьогоднішньому конкурентному середовищі постійно зростає. У світі відбувається вже IV технологічна революція, змінюються економічні устрої розвитку суспільства. Електронний документообіг – це елемент переходу до більш високого технологічного порядку, який, зокрема, забезпечує значний прогрес у діловодстві та комунікації.

аскод розробник

Зберігання електронних документів та їх підготовку до передачі в електронний архів. Тож не варто навіть сумніватися, що обирати найкращий для себе варіант серед готових рішень – це правильний шлях. Інакше виглядало би як RnD-центр великої міжнародної IT-компанії на параді, коли всі крокують з лівої ноги, а ти один – із правої. Києві організовано розробником програмного забезпечення ПрАТ «Центр комп’ютерних технологій «ІнфоПлюс» на базі Державного університету телекомунікацій.

Залишити Відповідь Скасувати Відповідь

Робота з системою здійснюється за допомогою стандартного веб-браузера. Користувачі можуть працювати в системі у будь-який час і в будь-якому місці, для цього необхідний лише комп’ютер, підключений до мережі Інтернет. Створення передумов для переходу на електронний міжвідомчий документообіг з використанням виключно електронного документа. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на інтернет-видання «Волинь Online» у першому або другому абзаці.

У Луцьку Міськрада Запровадить Систему Електронного Документообігу

Представники мерії провели зустріч з генеральним директором “Центру комп’ютерних технологій “ІнфоПлюс” Віктором Кахутою, за результатами якої досягнуто домовленості щодо подальшої співпраці та надання допомоги в налаштуванні даного програмного забезпечення під потреби міської ради. Адміністратором Системи є Державне підприємство “Державний центр інформаційних ресурсів України”. А такі державні органи як Офіс Президента України, Секретаріат Кабінету Міністрів України, Національний банк України, низка міністерств і державних підприємств теж використовують у своєму документообігу систему АСКОД.

Електронний Документообіг

Впровадження СЕД у великих структурах зазвичай займає доволі тривалий період – рік-півтора. Рівень відповідальності при переході на новий інструментарій адміністративного спілкування та управління доволі високий. Ми підрахували, що в усіх підрозділах Університету є понад дві тисячі адміністративних одиниць, які мають бути об’єднані однією системою. Тому потрібен чіткий алгоритм руху документів, бо ми маємо справу з колосальним обсягом інформації. Цією системою буде користуватися багато співробітників, яких спочатку потрібно буде навчити це робити. Матеріали, в тексті (після тексту) яких міститься заборона на повну републікацію (передрук, копіювання, відтворення або інше використання), або матеріали доступ до яких є платним, заборонено передруковувати без згоди редакції.

Фінансова Допомога Заходу Для України: Куди Йдуть Гроші Пояснюють Експерти

Спершу за допомогою фірми-виробника маємо навчити своїх університетських адміністраторів, надалі вони навчатимуть своїх підлеглих на спрощених прикладах, поступово поглиблюючи ступінь впровадження. Тут є елементи ієрархічності прав користувачів, як і в багатьох інших інформаційних системах. Без сумніву, Університет може розробляти власні програмні продукти, але в тому, щоб створювати саме таке програмне забезпечення немає потреби й доцільності, і мова навіть не про витрати часу чи ресурсів.

Адже Університет – це інтелектуальне середовище, тому і система електронного документообігу, як стрижень системи управління має бути високоінтелектуальною. Насамперед, охоплення електронним документообігом потребують відділ діловодства та архіву, відділ кадрів, Центр комунікацій, відділ матеріально-технічного забезпечення та укладання договорів, ІОЦ, адміністрація і підрозділи ректорату, в яких уже є готова модель діловодства і чітко формалізована траєкторія руху документів, тобто відпрацьовані алгоритми обробки інформації. Спочатку навчимося правильно експлуатувати програмний продукт, а далі будемо масштабувати процес його впровадження. Щоб відповідати вимогам часу, ми всі маємо встигати навчатися і розвиватися разом із технологіями. Для цього кожен із нас має докладати певних зусиль – від керівників найвищого рівня до виконавців найнижчого. При цьому сторони розглянули можливості та перспективи розвитку програми електронного документообігу АСКОД, її інтегрування з іншими прикладними системами, які використовує Миколаївська міська рада.

Хто би за нього не брався, це не стане новітньою науковою розробкою – лише інженерною, де не буде принципово нових наукових ідей. Відповідний ринок уже сформований, має своїх лідерів, а разом із тим і відповідні стандарти, встановлені на державному рівні. До прикладу, ремонт у власній квартирі ми можемо частково виконувати самотужки, але більшість важливих процесів сьогодні ми прагнемо доручити фахівцям, які зроблять це краще, ніж аматори, отже на високому професійному рівні.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.